І жили вони з мамою-санітаркою в комірчині районної тублікарні. Олю мама народила у 10 класі. Так поїхала 9-річна Оля до Парижу. Поки одна лікарка не влаштувала Олю на програму опіки над нужденним дітьми до Франції. Як би не так! Круто, дівчинка з райцентру і в Париж!!

Авторська колонка: як Попелюшка працювала феєю та надихнула відому бізнес-тренерку та письменницю

Життя її нагадувало життя Попелюшки в домі мачухи. За 8 років Оля змінила 10 родин. Коли до французів приходили гості — вона або допомагала на кухні, або тихенько сиділа в своїй кімнаті.За стіл її зі всіма не садили.

Коли вони йшли в гості або їхали у відпустки — Оля залишалася сама в порожньому домі з чіткою регламентацією — що вона може робити, в які кімнати заходити, що їсти і пити, а що ні. Тимчасові прийомні батьки чесно відпрацьовували гроші, які виділяли соціальні служби.

Так в її життя увійшли книги. Ні інтернетом, ні телевізором їй користуватися не дозволялося (це все було в кінці 90-тих).

Без зв'язків та грошей блискуче складає іспити в модний столичний ВНЗ, поступає на бюджет. Після закінчення школи в Парижі Оля повертається в Україну. Весела, легка, гарненька, c французьким шармом швидко виходить заміж на забезпеченого чоловіка, старшого за неї на 30 років. Вчіться як шалена, підпрацьовує, де тільки може.

Помирає майже зразу після народження іі дитина. Та ні. Іі чоловік розгублений — замість вдячної сирітки із зовнішністю Барбі, яка б мала качати губки і дивитися йому до рота, він отримав вольову, сильну, незалежну жінку. Оля гладшає на 35 кг.

Купує квартиру мамі, яка на відріз відмовляється переїхати до столиці — далі працює санітаркою в райцентрі. Оля худне, знову — красуня, знаходить високооплачувану роботу, робить стрімку кар'єру. Не розуміє та побоюється своєї несподівано успішної дочки.

Під час одної з операцій її коханий інфікується гепатитом С. Бурхливий роман, спільне життя. Бере додаткові проекти, просто живе у відрядженнях. Оля кидає всі сили, гроші, зв'язки на його лікування в кращих клініках світу.

Міг по 5 разів на день дзвонити і висловлювати претензії, чого вона не достатньо цікавиться його здоров'ям і настроєм. Чоловік переводить їхні стосунки в площину — "мама і капризна дитина". Вона вилікувала свого хірурга і здорового здала на руки його мамі. Звинувачував у байдужості та кар'єризмі.

На це пішло 1,5 роки життя і 20 тис.$. Знову не склалося. Гроші заробила Оля.

Всі без винятку критикували мою манеру проведення тренінгів та подачу інформації: я занадто емоційна, відверта та пряма. Ми познайомилися років 6 назад в одній зі шкіл бізнес-тренерів, де разом навчалися. Крім Олі. Всі ствердждували, що так не роблять і я неформат.

Я була вражена. Якось на каві вона розказала мені свою історію.

Я не маю її телефону, навіть не пам’ятаю її прізвища. Ми втратили контакт. Так хочеться вірити, що в Олі зараз все добре, в неї є сім’я, про яку вона так мріяла — діти і коханий чоловік. Ми не були друзями у соцмережах — 6 років тому ні мене, ні її там не було.

Виступаю в якості експерта з продажів у топових ЗМІ, на телеканалах та радіомережах, на прес-конференціях та форумах разом з відомими політиками та підприємцями зі світовим ім'ям. Гортаю сторінки моєї книги "Почніть говорити "НІ", що увійшла в ТОП-10 кращих книг України 2017 і вже 2 роки без копійки на реклами і просування в усіх інтернет-магазинах України ХІТ продажів. Читаю сотні листів подяки зі всього світу та згадую тих, хто вірив в мене і підтримав у складну хвилину.

0
Санитайзеры. Антисептики. Москва. Доставка.