Для прихильників гурту "Бумбокс" у нас чудові новини! Сьогоднішній день ми почали з новинок від O.TORVALD і YULIA YURINA і MONATIK, проте це не всі сюрпризи на сьогодні.

Рубікон", який вперше в історії гурту складатиметься з більш як 11 пісень. "Бумбокс" видає новий альбом "Таємний Код. Альбом записаний в Україні, Франції та Сполучених Штатах Америки. Він буде подвійним: першим вийде "Таємний Код", а за два-три місяці — Рубікон". Він буде опублікований на касетах, подвійному вінілі та CD версії "фан-пак", до якої увійде бокс для CD, два CD, фото-буклет що ілюструє запис альбому та стікер-пак.

"Бумбокс" вперше презентує подвійний альбом: прем’єра "Таємний код: Рубікон"

Перш ніж слухати весь альбом, радимо ознайомитися з коментарями від фронтмена гурту. Про пісні, що потрапили на реліз, розповідає Андрій Хливнюк.

"Тримай Мене". 1. Написана разом із чудовим автором і композитором Олександром Чемеровим, колишнім вокалістом Димної Суміші, а сьогодні лідером гурту The Gitas, а також гітаристом Димної Суміші Сергієм Мартиновим. Одна із улюблений моїх пісень останнього часу. Пісня, котра стала безперечним концертним хітом команди останнього часу. Пісня, на яку ми зняли кліп у США, Італії та Україні. Пісня, котру я з величезним кайфом граю на кожному концерті і вважаю її перлиною цієї платівки.

"Ангела Як Я". 2. Я дуже дякую Саші Кольцовій, що вона знайшла час і приїхала на студію у Будинок звукозапису до Мілоша Єліча і перезаписала для мене приспів, бо я хотів його семплувати, і щоб діджей Валік скретчив. Рімейк на пісню гурту Крихітка Цахес "Ангела Як Я". До речі, це одна із пісень, котрі були записані на студії "La Fabrique" у Франції. Це зовсім інша пісня, але як буває у хіп-хопових треках ми використали приспів, який я теж співаю, переспівую, і дописали до нього хіп-хопові куплети, аранжування. З превеликим щастям я вам її презентую, тому що це дуже теплий звук аналогової студії і гострі переживання за кілька діб перед великим струсом у моєму житті.

"Дрантя". 3. Після цієї пісні я написав з ним ще багато пісень, але ця робота була першою. Це блюз-рокова пісня, перша з кількох написана мною разом з Олегом Аджикаєвим, який є офіційним саундпродюсером цієї платівки і одним із двох гітаристів гурту.

"Безодня". 4. Я дуже дякую за співпрацю чудовій українській співачці Тіні Кароль та всій її команді, котра одразу ж погодилася і з першого тейку записала свою фантастичну, віртуозну партію. Пісня написана разом із Олегом Аджикаєвим і спочатку я мав співати її сам, але вже на студії я зрозумів, що хочу високих партій і знаю, хто їх повинен заспівати. Працювати з тобою, Тіночка, було дуже приємно. Попри шалено завантажений графік, вона зробила всі необхідні промо, зйомки кліпу. Давай ще. Я дуже тішуся з нашої дружби, яка з цього народилася. Це "Безодня".

"ДШ". 5. Повністю зроблена у місті Києві. Це пісня російською мовою, написана минулої осені, а записана протягом зими. Пісня записана новим складом "Бумбоксу". Єдине, її мастеринг, як і інших всіх пісень, робилися у США. І нам всім, і я сподіваюся слухачам нагадав, що він легендарний скретч-мастер і музикант, котрий в цій платівці виступив не просто як діджей, але й як аранжувальник і саундпродюсер, бо без нього пісні не мали б такої глибини та інших сторін і сенсів. Пісня, в якій наш діджей Валік перевершив сам себе вже вкотре. Дякую Валік, за те що ти зробив у пісні "ДШ".

"Твій На 100 %". 6. Пісня, яка була написана разом із Сергієм Мартиновим, дуже крутим гітаристом та композитором. Пісня, яка була лід-синґлом. І коли ви тепер приходите на концерт Бумбоксу, то будьте майже на 100 % впевнені, що першою на ньому буде саме вона. Пісня, котра на певний час стала першою піснею на концерті групи Бумбокс. Це реальна історія, реальна зустріч з реальною людиною в аеропорту "Бориспіль".

"Побачимось". 7. Надихнула мене на написання її пісня "I'll Be Seeing You" — джазовий стандарт у виконанні Еріка Клептона. Хотів би сказати, що написав її легко і просто, хотів би сказати, що це лише моя ідея, але ні. Це дуже чудова платівка і вона дуже вплинула на звук французьких записів "Бумбоксу". Я дуже раджу вам прослухати цей альбом. Якщо ділити творчість команди на різні етапи, то цю пісню можна сміливо відносити до поп-джазового етапу, або тріп-хоп-джазового етапу розвитку команди. І пісня "Побачимось" якраз одна із пісень, записаних у Франції на студії "La Fabrique". І ми таки побачимось.

0
Санитайзеры. Антисептики. Москва. Доставка.