ХІСТОРІ — історія злетів та падінь, пошуку свого місця у світі, історія кохання, яке не буває без болю. Дмитро Шуров, він же Pianoбой, у ці дні в центрі уваги у зв'язку із новинкою. Живий рояль, цимбали, електрогітари, масштабні оркестри, індійські струнні, звуки утрішньої роси й навіть хор фенів. Водночас епічний та інтимний міст між класичною ерою рок-н-рола та музикой майбутнього. Сучасна класика. Pianoбой міксує живі інструменти та сучасний продакшн, спираючись на тексти о головних почуттях людини, що міцно пов'язані із духом часу.

Ця робота обволікає слухача, кличе за собою у світ тонких емоцій, у світ гармонії із світом, віри у себе та своїх близьких, життєствердження та краси — всього того, чого так не вистачає простій людині у сучасному суспільстві. Критики відмічають, що ХІСТОРІ — найтепліший та найлюдяніший з чоритьох альбомів Піанобоя, написаний світлим Шуровим. Однак разом з тим музика Шурова має стрижень та потужний драйв, вона зрозуміла як романтичним жінкам, так й суворим чоловікам.

"Це альбом зрілого чоловіка": Pianoбой презентує новинку ХІСТОРІ

Це буде не тільки потужна музикна подія, але й найромантичніший вечір для тих, хто кохає — себе, близьких та всесвіт. Також зазначимо, що навесні починається тур "ХІСТОРІ" на підтримку альбому, а 8 березня Pianoбой збирає гігантську вечірку для всіх своїх з нагоди виходу нового альбому — концерт з симфонічним оркестром у київському "Палаці Спорту".

0
Санитайзеры. Антисептики. Москва. Доставка.