Коли пройде найвідоміший кінофестиваль та про що розповідатиме фільм? Стало відомо, який фільм буде закривати 11-й ОМКФ. Дивіться у нашому матеріалі!

Дивитись усім: фільм "Шарлатан" закриє 11-й Одеський міжнародний кінофестивальДивитись усім: фільм "Шарлатан" закриє 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль

Міколашек здобув славу та багатство, лікуючи відомих людей міжвоєнного періоду, за влади нацистів та комуністів, нетрадиційним методом "сечової діагностики". Сюжет стрічки “Шарлатан” описує реальні події з життя чеського цілителя Яна Міколашека, який все життя лікував хворих травами. І ось показовий судовий процес загрожує викрити усі таємниці цілителя. Його пристрасть до лікування, між тим, породжувала і жорстокість, садизм та нездатність до любові, втамувати які могла єдина людина — його помічник Франтішек.

За свою кінокар'єру вона зрежисувала та була сценаристкою понад 30 фільмів. Також в межах 11-го ОМКФ 1 жовтня відбудеться "питання та відповіді" з Аґнєшкою Голланд. Аґнєшка Голланд була головою Правління Європейської кіноакадемії і тричі номінувалась на премію "Оскар". Вивчала режисуру у Празькій школі кіно й телебачення FAMU, а свій професійний шлях почала як асистентка режисерів Кшиштофа Зануссі та Анджея Вайди.

0