Сюди завітали і ведуча Соломія Вітвіцька і Ілля Чічкан з Машою Шубіною і співачки Кіра Мазур та Lavika, Марта Адамчук, піаніст Євген Хмара, співачка Наталка Карпа, телеведучий Ігор Кондратюк, танцівники Максим Леонов та Ігор Кузьменко, актор Арам Арзуманян, дует On I Ona, телеведучий Микола Матросов, директор кінотеатру Жовтень Людмила Горделадзе, та інші. Напередодні прокату режисер запросив друзів, журналістів та зірок на прем’єрний показ та вечірку в кінотеатрі "Оскар".

Да, так буває! Фільм був знятий в рекордні строки — всього за 6 діб без державного фінансування. Авторська незалежна стрічка — це вже друга робота режисера та відомого дизайнера Олексія Залевського.

"Добрий митець це мертвий митець": стартував прокат нового фільму Олексія Залевського

— каже автор стрічки та режисер Олексій Залевський.

Це працівники туристичної галузі, які опинилися в одному місці в один час. Творчій експеримент та провокація режисера полягає в залученні непрофесійних акторів на більшість ролей у стрічці. Все це робить стрічку наближеною до реальності та непередбачуваною. Часто актори не знають сценарію та не мають заготовлених реплік. Режисер отримує "живі" реакції на ситуації, які створює на знімальному майданчику.

Тут кілька аніматорів, ролі яких виконують професійні актори — Сергій Булін, Олена Філонова та Сергій Величанськи намагаються розважити гостей — представників туристичної галузі, які вже багато чого бачили. За сюжетом всі дії розгортаються в Туреччині. Наскільки далеко готові зайти аніматори заради слави та уваги публіки?

— додає Аркадій Маслов, комерційний директор TEZ TOUR в Україні.

З цього моменту туристи опиняються в середині справжнього "реаліті" і самі стають акторами. Стрічка починається зі сцени захоплення заручників в літаку, причому пасажири рейсу не знають про те, що на борту відбуваються зйомки фільму. Хто виживе в цій шаленій розвазі?

Також у фільмі використовується багато авторської музики. В фільмі йдеться зокрема про самотність та про пошуки любові, про помсту та приниження, про жагу слави та гроші, про дитячі травми та булінг. Виконавицями пісень є Кіра Мазур та ILLARIA, Marina Lecomber (Великобританія), Jack Lecomber by ZHEGE (Великобританія). Зокрема, 14 треків до нього написав та виконав відомий піаніст й композитор Євген Хмара.

А ви вже дивилися прем'єру?

0
Санитайзеры. Антисептики. Москва. Доставка.