Мрієте відчути легкий бриз Середземного моря, вловити легкий аромат італійської кави, пряних трав та моцарели? Зараз нам усім хочеться нових вражень, подорожей та історій. Так це легко влаштувати!

Готується до виходу бестселлер "Дім на краю ночі": чому всі говорять про новинку з присмаком Середземного моря?

У липні в українському перекладі виходить світовий бестселлер "Дім на краю ночі" Кетрін Беннер.

Готується до виходу бестселлер "Дім на краю ночі": чому всі говорять про новинку з присмаком Середземного моря?

І сюжет книги дає пояснення для всіх, хто сумував за атмосферними книгами. Майбутній вихід книги справив неабиякий резонас в мережі.

Доктор Амедео Еспозіто, підкинутий колись немовлям у сирітський притулок у Флоренції, прибуває на Кастелламаре в пошуках роботи. Дивовижна сімейна сага з присмаком магічного реалізму розповідає про життя чотирьох поколінь однієї родини на маленькому острові Кастелламаре біля узбережжя Сицилії. Амедео поселяється в закинутому барі "Дім на краю ночі". Там він знаходить друзів, сім’ю і дім. Хоча тутешні жителі вважають цю будівлю проклятою, це місце відродиться і стане серцем острова, де можна обговорити всі події малого і великого світу за порцією limoncello.

Людей на крихітному клаптику суходолу не оминуть жорстоке суперництво, таємні інтриги і любовні страждання, та врешті завжди підтримає вірність — найближчим людям і своєму острову, яка винагороджується невеликими, проте вкрайпотрібними чудесами… Разом з іншими мешканцями Кастелламаре родина Еспозіто переживе Велику депресію, фашистський режим, світову війну, велику модернізацію і фінансові кризи.

0