Розпочинаємо п'ятницю музичними новинами. Сьогодні гурт "Антитіла" презентував "Кіно" — нову пісню та відеокліп до неї. Зустрічайте!

"Кіно" — перша ластівка з майбутнього альбому, над яким гурт почав працювати від початку карантину. Для нової платівки вже створено шість пісень, частина з яких буде представлена у 2020-му році окремими синглами.

"Антитіла" — перші в Україні артисти, які наважилися так масштабно втілити стилістику жанру Steampunk у музичному відео. Близько сотні костюмів, відточених до дрібниць, збудована з нуля, багатотонна циркова декорація в пустелі, кардинальне перевтілення Тараса Тополі, справжні фокуси від Magic Five — це все у новому відео.

На перший погляд, легка за сюжетом робота має глибокий смисл. В основі історія, що повторюється із покоління в покоління, тисячоліттями. Весь спектр людських емоцій від милосердя до ненависті, від зради до самопожертви, від добра до зла, від захоплення до презирства — все як у житті. Слід зазначити, що відеоробота сповнена метафорами, алегоріями та символами, які завжди притаманні творчості "Антитіл".

Знімальний процес тривав п’ять днів у сорокаградусну спеку в пустелі "Олешківські піски", Херсонської області. До речі, цей національний природний парк — єдина пустеля у Європі. Спеціально для зйомок "Антитіла" серед пісків встановили циркове містечко з реальним однощогловим куполом, яке прикрашене символічними прапорами з літерою А та сценою.

Головного героя зіграв лідер гурту Тарас Тополя. В образ фокусника йому довелося вживатися кілька місяців та вчитися жонглювати. В акторську команду оточення фокусника "Антитіла" запросили найкращих ілюзіоністів України та відомих блогерів Magic Five (М5): Дмитро Євтушенко, Микита Голєв, Дмитро Томашевський, Артур Томашевський, Дмитро Лукоянов. Це перша співпраця команд.

Ось що говорить Тарас Тополя про новинку:

Magic Five також поділилися враженнями від співпраці з гуртом "Антитіла".

Особливу роль у відеороботі відіграють яскраві костюми. Стиль Steampunk найскладніший в кінематографі, бо є не популярним, а атмосферу в ньому створюють саме деталі. У відеороботі представлено майже сто костюмів, які не повторюються і кожен органічно з’єднаний з типажем кожного героя. Півтора місяця над костюмами працювали Мар’яна Слов’янська та Ганна Черкашина, а також актори та представники Steampunk спільноти в Україні, які були задіяні в кліпі з власними костюмами.

Режисером відеокліпу "Кіно" виступив Сергій Вусик, з підтримкою і порадами у всьому процесі вірних друзів, художників і режисерів: Ростислав Васильєв та Олексій Веренчик. Оператор — Шатохін Антон. Продюсування зйомок Антитіла здійснили, як завжди, колективно. Автори ідеї та підбір акторів: Тарас Тополя і Сергій Вусик. Музика та аранжування — Максим Сиволап. Слова — Тарас Тополя.

Зустрічайте!

Нагадаємо, "Кіно" — це перша композиція після виходу альбому "Hello" у підтримку якого триває тур містами України. У зв’язку з карантином він був призупинений і днями Антитіла оголосять нові дати концертів. Але перший післякарантинний концерт відбудеться вже 9 серпня в Одесі, на Морвокзалі, де можна буде почути нову пісню наживо.

Фото: пресслужба

0