Сьогодні у центрі уваги — гурт LILOVIY. Ми продовжуємо знайомити вас з молодими і дуже перспективними артистами, за якими слід стежити.

В основі композицій лежить магічний вокал Олени Ковернік, яка і стала ініціатором створення колективу у 2017 році. LILOVIY — це український інді-гурт з Києва. Згодом до гурту приєдналися інші музиканти. Стартував проект як акустичний дует Олени та гітариста Антона Ан.

LILOVIY: що треба знати про перспективний український гуртLILOVIY: що треба знати про перспективний український гурт

Світлі, романтичні пісні проекту тяжіють до інді-фольк звучання, і були написані у співпраці з львівською поетесою Наталею Мракою. Дебютний альбом гурту "Називай" вийшов у світ в серпні 2019 року. Завдяки віршу "Ліловий" народилась однойменна назва гурту.

Саме його інтимна лірика звучить в синглі "Amnesia". Новий етап творчості проекту відзначився зверненням до поезії українського письменника Юрія Іздрика.

Сучасна хореографія, надзвичайні декорації, стихія води — створили вражаючий перформанс у відеороботі та передали атмосферу безмежності космосу. В листопаді 2019 гурт випустив кліп "Amnesia" режисерки Марисі Нікітюк, відзнятий на сцені Театру на Липках.

У новому альбомі розширюється спектр емоцій, а музичний матеріал дещо ускладнюється: ламкі ритмічні викрутаси дивовижно переплітаються з фольковими мотивами. І саме на вірші Іздрика написаний другий альбом гурту "Тільки рай", який було презентовано у липні 2020 року.

Режисером, автором сценарію та художником-постановником кліпу є Андрій Щербак (режисер анімаційної стрічки "Причинна" за мотивами однойменної поетичної балади Тараса Шевченка, що отримала численні нагороди та номінації на українських та міжнародних фестивалях). 16 липня LILOVIY презентував анімаційний кліп на головний трек альбому "Тільки рай". У своїй роботі він створив загадковий пост апокаліптичний світ.

Гурт виступає з концертами та на фестивалях, серед яких: Respublika Fest, Woodstock Ukraine, Lesia Grand Fest, Зелена Сцена.

0