2020 рік став досить насичений різними подіями для всієї землі. ТНМК продовжують вражати прихильників яскравими кліпами та сюжетами треків. І саме ця новина стала основою для нового треку та сюжетом для кліпу. Однією з них стала новина про відправку в космос двох американських астронавтів від компанії Ілона Маска і NASA.

"Контакт" — це перший трек із нового альбому, над яким гурт працює саме зараз. Новий сингл "Контакт" це покладене на музику гумористичне науково-фантастичне оповідання: Ілон Маск телефонує Фаготу та повідомляє, що того обрано для першого контакту з іноземною цивілізацією — синіми жінками з планети Венера.

"Ми соціальні тварини, нам не вистачає спілкування з людьми": прем’єра кліпу з Ілоном Маском та ексклюзивне інтерв’ю ТНМК"Ми соціальні тварини, нам не вистачає спілкування з людьми": прем’єра кліпу з Ілоном Маском та ексклюзивне інтерв’ю ТНМК

Наш кліп анімований, саме там він з'являється, телефонує Фаготу і розповідає, що сталося. ТНМК: Ілон Маск є одним з героїв пісні "Контакт" та кліпу — в цій історії він звертається до Фагота з проханням стати представником людства на першій зустрічі з цивілізацією синіх жінок з планети Венера.

Венера, сині жінки — і їм для контакту потрібен Фагот. ТНМК: Отже, Маск зранку телефонує Фаготу і розповідає про те, що людство щойно вперше зіштовхнулося з іншою цивілізацією. Режисеркою стала Марія Оз, сценарій Ольги Навроцької. Дізнавшись про це, він збирається летіти на перше побачення з синіми жінками. Фактично пісня є гумористичним науково-фантастичним оповіданням. Ми зрозуміли, що під час карантину не можемо зняти все це, бо всі сиділи вдома, тому звернулися до Марії, вона втілила в життя ідею Навроцької, описавши цю всю історію.

Найбільше там від Зоряних війн та Star Trek. ТНМК: Кліп є компіляцією з багатьох відомих робіт. А щодо натхнення, то тут варто запитати режисерку.

І це не перша наша робота. ТНМК: Ольга Навроцька стала автором сценарію. Ольга знімала нам вже 3 чи 4 кліпи, а в цьому випадку вона є автором сценарію.

ТНМК: Якщо вогонь є, то ніякий карантин його не зруйнує, а якщо його немає, то ніякий карантин не допоможе.

Тому хотілося б більше горизонтальних концертів. ТНМК: Не хотілося б, щоб ми були прив’язані до вертикальних концертів, оскільки в Україні не існує майданчиків для такого формату. Та коли немає іншої можливості, то можна зіграти й так, хоча це важко — фітбеку мало, погано чути на відстані реакції публіки.

Взагалі йдеться про проблеми усього людства, а ми ж є його частиною. ТНМК: Скасувати довелося все. А шоу-бізнес взагалі довелося поставити на паузу. 🙂 І в нас такі самі проблеми, як і в решти.

Для нас карантин — як пауза для накопичення матеріалу. ТНМК: У нас є пісня "Ми смішили Бога", в якій йдеться про те, що коли ти складаєш плани — смішиш Бога. Зараз виходить "Контакт", перший з наших карантинних здобутків. Зараз ми його записуємо, зводимо, багато студійної роботи, хочемо показати те, що ми написали й записали під час локдауну. Ми — соціальні тварини, нам не вистачає спілкування з людьми. Пісня, кліп й концертна програма "Танок йде на контакт". Бо інакше — ніяк. Навіть під час карантину треба вигадувати формати, які дозволять спілкуватися.

0