Впевнені, новинки кожному будуть до смаку! Давайте познайомимося ближче з телепрограмою НЛО TV на осінній сезон 2019.

Осінній сезон-2019 на НЛО TV: що й коли дивитися?

Ще більще актуального гумору, яскравих мініатюр і жартів від улюбленців публіки. Новий сезон молодіжного гумористичного шоу "Мамахохотала". Оскільки екс-ведучий "Мамахохотала" Роман Грищук пішов в політику, у шоу з'явилися нові ведучі — брати-близнюки Ігор та Олексій Рева.

У новому сезоні відстоювати звання Справжнього Чоловіка будуть відомі актори, шоумени, політики, режисери, спортсмени. Мета цієї розважальної програми — довести всім, хто сумнівається, що справжні чоловіки "не перевелися". У гостях у ведучої Іванни Онуфрійчук — Роман Грищук, Ахтем Сеітаблаєв, В'ячеслав Соломка, Серж Смолін, Олег Маслюк, Ярослав Заблоцький та інші.

Фішка цього сезону — дослідження країн у форматі "Очікування/Реальність". Ведучими "Середземноморського check-in" залишилися Альона Мороз та Ілля Луценко, знайомі глядачам за "Північним check-in". Команда проекту відвідала 15 країн, кожна з яких колись була частиною Римської Імперії, а потім пішла своїм шляхом розвитку.

До речі, в одній із серій глядач побачить фронтмена гурту "Друга ріка" Валерія Харчишина в ролі... У новому сезоні перед командами професіоналів стоятимуть фантастичні виклики, завдання і справи, а стосунки всередині колективу стануть ще більш пікантними. Валерія Харчишина.

Популярний (в минулому) актор, виконавець ролі детектива, Володимир Бойко стає заручником обставин і дійсно стає детективом — вже не на екрані. Детективний серіал. Розплутавши одну справу, пара береться за інші — складні, серйозні виклики, часто навіть вбивства. У розслідуваннях йому допомагає давня знайома Ніка, яка добре знається на комп'ютерних технологіях.

Здається, ще вчора вони навчалися, закохувалися, гуляли ночі й дні, готуючись до сесій і заліків і придумували прізвиська прєподам-занудам. У центрі сюжету — викладачі Ельвіра, Дарина, Юлія, Артур і Ярослав. Їм важко здаватися серйозними перед студентами, ще важче — робити це перед старшими колегами, тому прєподи постійно потрапляють у незручні, часом милі й смішні ситуації. А сьогодні самі опинилися за катедрою. У комерційному училищі з дуже незвичною директоркою вони дадуть жару і змінять погляд на навчальний процес як на щось нудне.

За умовами гранту Аліса має співпрацювати з несвідомими представниками байдужої громадськості та чиновниками, в яких на цей грант особисті плани. У "Громаді" йдеться про завзяту ініціативну дівчину Алісу, котра повертається в рідне українське містечко після навчання в Європі та привозить великий грант на перетворення занедбаного заводу в молодіжний культурний центр. Її абсолютна чесність, поєднана з невичерпним оптимізмом та незламною вірою в порядність людей, стає головною рушійною силою змін навколо неї.

Після евакуації людей звірі, які лишились у зоні, еволюціонували та утворили суспільство. У самому центрі України виникла зона екологічної катастрофи та звалище радіаційних відходів. Голова сім’ї Толік з усіх сил намагається стати взірцем для свого сина Андрія. У "Небезпечній зоні" залишилась жити тільки одна родина людей — Карпенки. Інші члени родини: мама Оля, донька Іра, інтелектуал Черепах і дід Мирон. Андрій — цинічний підліток, у якого пранки та жарти над батьком — головна життєва потреба. Карпенки намагаються залишатися пересічною українською родиною, проте це не так просто, коли живеш поміж людозвірів.

Троє друзів — Данко, Шпиндик і Левко, різні за характером підлітки, переживають пригоди, разом потрапляють у різні халепи і разом виплутуються з них. Чортовийки — це невеличке, відрізане від світу провінційне містечко. Хоч би якими складними здавалися проблеми, юні герої завжди знайдуть вихід. Вони протистоять цілому місту інтернет-зомбі, починають підпільне виробництво "Копі-Лювак", борються з велетенськими слимаками-мутантами, шукають легендарні козацькі скарби.

Готові до запального сезону?

0
Санитайзеры. Антисептики. Москва. Доставка.