Президент України Петро Порошенко раніше говорив про те, що Україні слід відмежуватися від радянських свят і відновити традицію вшанування українських вояків Покрову. День захисника України недарма святкують 14 жовтня. Тому саме 14 жовтня став Днем захисника України.

Тому велика кількість православних церков, побудованих в княжі і козацькі часи, присвячувалися цьому святу. В українській традиції Покрова тісно пов’язується із ідеями захисту від ворогів: згідно з літописами, князь Ярослав Мудрий віддав Київ і всю Русь під покров Божої Матері. Тому і День захисника Вітчизни теперь святкують 14 жовтня і це важлива дата календаря на жовтень. Церква Покрови Пресвятої Богородиці була головною на Запорізькій Січі, а 14 жовтня одним з найважливіших днів для козаків — тоді вони проводили свої ради, на яких вибирали нового гетьмана або кошового отамана.

Привітання для чоловіків з Днем захисника Вітчизни України 14 жовтня

Крім того, хочеться висловити вдячність, любов та повагу всім тим, хто захищає спокій українців. Свято мужніх та хоробрих захисників Вітчизни за нинішніх обставин потребує особливої уваги. Саме тому обирайте смс вітання з Днем захисника.

Мужності тобі бажаю. *** З Днем захисника вітаю! *** С Днем захисника держави Будемо тебе вітати! Неба мирного над головою І ніколи не пізнати бою. Щоб пізнав на смак ти славу, Ми хотіли б побажати.

Не здавайся ти без бою, Хай тобі поможе Бог! Позитивного настрою І великих перемог! Хай всміхнеться тобі доля, Вдача поряд хай літає, Буде дім, сім’я і воля. *** З мужнім Днем тебе вітаю! Від біди сім’ю оберігай, Та не забувай, що ми ще маємо, Наш прекрасний український край! *** З Днем захисника вітаємо! Ти сміливий без питань, Мудрості тобі бажаю І кохання без зітхань! *** З Днем захисника вітаю!

Ще одна порція святкових слів до Дня захисника України. Красиві вітання до Дня захисника України ніколи не будуть зайвими, особливо коли хочеться створити атмосферу свята та подарувати найщиріші українські слова від серця у зв'язку зі святом.

Для нас опора! *** Ти чоловік! *** Зі святом державним тебе привітаю! Ти наш сімейний захисник Сьогодні, завтра і учора Коханий нами рятівник! Досягнень високих і здійснення мрій Побільше життєвих і світлих надій! Відваги й наснаги тобі побажаю! І страв на святковому столі не перелічити. *** При них світильники світліше світять! Спасибі вам, чоловіки, що ви є. Вони - втіха нам і нашим дітям. І від душі тобі бажаю, Кохання, радості, добра. *** Тебе мій захисник вітаю! *** Хоч і не носиш Ти мундира Та знаю я ,що в важкий час, Ти так як всі солдати світу Врятуєш Батьківщину й нас! А нам - безхмарного життя! На тебе завжди дивляться Наші пильні очі, Наші добрі серця. *** Якщо ти стоїш в строю, Пам'ятай Батьківщину свою, Пам'ятай: син ти і солдат. І на все тобі відповідь - Найдорожче нашої Батьківщини На світі немає!

Зробіть цей святковий день яскравим! Тепер у вашому арсеналі вітання з Днем захисника Вітчизни 14 жовтня та святкові листівки.

0
Санитайзеры. Антисептики. Москва. Доставка.