Панк-хулігани на чолі із Сергієм Міхалком, харків’яни, яких обожнюють школярі, "фантастична жінка" в камерному форматі, хіп-хоп діамант із шаленими переглядами на YouTube і ще багато крутих виступів чекають на вас. Серпень — перший літній місяць, що нарешті порадував безліччю концертів.

За традицією не обійдеться без спілкування зі слухачами та всіляких імпровізацій від лідера колективу. Ляпіс-98 зі своїм незмінним худруком Сергієм Міхалком знову дадуть жару й заспівають пісень, від яких щемить серце й хочеться піти в танець.

Серпень 2020, або Не проспи літо: кращі концерти місяця

Цього разу він пройде у вертикальному форматі: велику сцену розташують під балконами готелю "Братислава", а глядачі розмістяться в номерах, а саме — на балконах. За традицією учасники гурту гурту Скрябін (а також Юрій "Юркеш" Юрченко) дадуть серпневий концерт на честь Дня народження Кузьми.

Серпень 2020, або Не проспи літо: кращі концерти місяця

Безсумнівно, не обійдеться без найвпізнаваніших хітів гурту: "Best друг", "Я здатен на більше", "Тебе це може вбити" й багатьох інших. Легендарні душевні поп-рокери на чолі з Олегом Собчуком влаштують затишний концерт за всіма правилами безпеки на Арт-заводі "Платформа".

Виступ артистки відбудеться в камерному форматі та затишній атмосфері: у продажу лише 100 квитків. На серпневому концерті TAYANNA презентує виданий 2020 року EP "Жіноча сила", до якого увійшло 5 нових композицій. Усе, аби сповна насолодитися музикою виконавиці та поспілкуватися з нею між піснями без ризиків для здоров’я.

Автор безперечних хітів "Лейла", "Медина", "Мамасита", "Если че я Баха" Jah Khalib 18 серпня запалюватиме в Osocor Residence — унікальній столичній локації, що створена для повного релаксу й музичної насолоди. Його нашуміла платівка "Выход в свет" була написана в українській столиці, адже саме тут хіп-хоп артиста відвідують муза і творче натхнення.

Азербайджанський дует заспіває просто неба на одному з найбільших оглядових майданчиків столиці. Автори пісень "Пустите меня на танцпол", "Прятки" та, звісно, "Я закохався" приїдуть дарувати свою проникливу лірику й танцювальні ритми до Києва.

Івент за участю Vopli Vidoplyasova, Скрябін та, звісно, самих Green Grey (список поповнюється) відбудеться у вертикальному форматі: слухачі займуть ложі-балкони готелю "Братислава", артисти ж даруватимуть свій вайб із даху одного з корпусів будівлі. На День Незалежності України Diezel із Green Grey збере легендарні українські рок-гурти для масштабного шестигодинного фестивалю.

Відв’язний Кирило Блєдний та компанія везуть до української столиці нову міні-платівку. Улюбленці школярок дадуть великий концерт на березі Дніпра якраз перед початком навчального року.

0