Раніше ми публікували плейлист від моделі Наталі Масловської, актора Назара Задніпровського, дизайнера Володимира Демчинського та багатьох інших. Ми продовжуємо ділитися з нашими читачами ідеями чудової музики для натхнення і гарного настрою. І сьогодні в центрі уваги відомий український спортивний журналіст та коментатор, ведучий каналу 2+2, програми "ПроФутбол" — Ігор Циганик.

Це можуть бути як радісні моменти, коли під улюблені треки хочеться танцювати, співати і радіти життю. Кожен з нас має улюблений плейлист, кожна пісня в якому асоціюється з різними періодами життя. Проте інколи музика навіює сумні спогади та ностальгію.

Що слухають творчі люди: плейлист спортивного журналіста та коментатора Ігоря Циганика

Ми відчуваємо різноманітний спектр емоцій, слухаючи музику, і сьогодні своїми улюбленими музичними композиціями з нами поділився Ігор Циганик.

Слухаючи музику, я абстрагуюся від усього і намагаюся повністю перейнятися тим, що слухаю. - Музика для мене — це релакс, відпочинок, настрій та своєрідний катарсис.

Захоплення його музикою розпочалося зі студентських років, коли ми з друзями співали під гітару. - "Океан Ельзи". Це були надзвичайно хороші роки, про які я згадую з радістю.

Тому це назавжди залишиться в моїй пам'яті і про що я згадую з теплом у серці. Любов до українських народних пісень привила ще в дитинстві бабуся. Особливою для мене є пісня "Цвіте терен", яку мені співала бабуся, коли я лягав спати — це надзвичайно теплий епізод з дитинства, про який я згадую з ніжністю та теплотою.

На даний момент мені імпонує гурт "Без обмежень". - Так, намагаюся бути сучасним і цікавитися новинками.

А що зараз слухаєте ви? Ось така музика звучить у навушниках Ігоря Циганика.

0
Санитайзеры. Антисептики. Москва. Доставка.