У Києві відбудеться унікальний конгрес "Бізнес для Розумних Міст": актуальна інформація про захід

Мери та представники міст, урядів та приватних компаній презентують свої успішні історії участі бізнесу в трансформації міст, проінформують про те, як вони досягли реальних партнерських відносин між бізнесом тапублічною владою. Перший день Конгресу буде присвячений участі бізнесу в трансформації міст.

Основна тема, що підлягає обговоренню на цій сесії, — "Підвищення ролі бізнесу у Стратегіях Розумних Міст (Smart City Strategies) в Україні та регіоні: нова економіка". День другий — Розумні міста Регіону: досвід та виклики. Експерти розкажуть про економіку замкнутого циклу, технології "блокчейн", зелену та синю економіку тощо.

Під час яких буде проведено спеціалізовані сесії за різною тематикою та секторами, зокрема: На додаток до Конгресу, 6 конференцій, присвячених конкретним напрямам (2 паралельні конференції за день).

Форум "Бізнес для Розумних Міст" буде організовано відповідно до програми United Smart Cities (USC) метою якої є оцінка міст, формування міських профілів та розробка стратегії підтримки, розробка проектів у співпраці з міськими експертами та приватним сектором, визначення варіантів фінансування, оцінки проектів та аналіз прогресу в місті.

Створення USC було ініційовано Організацією міжнародних економічних відносин (OiER) спільно з Європейською економічною комісією ООН (UNECE) у 2014 році. United Smart Cities (USC) — це глобальна платформа, яка сприяє виконати місію Організації Об'єднаних Націй, щодо перетворення міських інфраструктур. На сьогоднішній день платформа охоплює 1000 міст, мережа яких продовжує зростати. Програма USC спрямована на сприяння досягнення у 2030 році показників сталого розвитку шляхом прискорення процесу трансформації міст. USC успішно відіграє роль аналітика та консультанта, вона продукує рішення та допомагає з пошуком інвестицій.

Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова, до 19.00, 25 січня, включно. Запрошуємо представників засобів масової інформації долучитися до заходу. Контактна особа для акредитації: +38 067 500 73 86 (Тетяна) або gostevatatiana@gmail.com

0
Санитайзеры. Антисептики. Москва. Доставка.