Ми зустріли Валерія після пресс-конференцїї допрем'єрного показу фільму для того, щоб дізнатись, як знайти баланс в роботі та не втратити рівновагу.

Валерій Харчишин: про новий акторський досвід, цінності та відпочинок (ЕКСКЛЮЗИВ)

Наскільки важко вам відіграти такі емоції? Вважають, що комедія — це один із найскладніших жанрів.

Хоча в житті я дуже багато жартую, особливо за кадром, але за сценарієм це зробити складніше. Мені було набагато легше зіграти ці емоції, ніж відіграти якісь жарти.

Складно? Були сцени, які треба було відіграти з першого дублю?

Інколи тобі здається, що сцена дуже проста, але не завжди все виходить легко. Та майже всі такі. Потрібно було бути "твердим" і наполегливим. Банальний приклад: у нас була сцена на заправці, де ми сперечались з одним із акторів. Дуже складно. Зняли її десь після 16 чи 18 дубля. Думаю в мені розчарувались не тільки режисер, продюсер і актори, а і мабуть сам заправщик, який стояв поряд на вулиці.

Давно вдавалось відпочити? Творчим людям треба нові емоції, які часто знаходять в подорожах.

Я нещодавно купив собі сокиру і почав вдома рубати дрова. Я люблю відпочивати головою, працюючи руками. Отак я відпочиваю. Вперше зробив своїми руками стіл. Один раз за два роки катався на лижах, коли залишився після концерту, щоб зробити хоча б п’ять-шість спусків. Подорожую мало. Маємо великий план з гуртом "Друга Ріка", який буде пов'язаний з творчістю, але поки не відкрию вам таємницю. На жаль, мало часу, але я сподіваюсь після 8 березня, після Палацу Спорту, ми поїдемо відпочивати всі разом. Це буде і робота, і відпочинок.

Як проходить підготовка і чому обрали саме таку локацію? Ми знаємо, що ви готуєте концерт в Палаці Спорту.

Ми працювали дуже довго і нещодавно зрозуміли, що жодного разу не виступали на цій локації сольно. Палац Спорту — це омріяний майданчик багатьох музикантів. Збирали біля 40 тисяч людей. Хоча ми постійно даємо концерти на різних опен-ейрах.

Ми зрозуміли, що це наша доля і ми маємо зробити концерт, навіть якщо на це піде тільки шість тижнів. 8 березня — це була єдина вільна дата для виступу в Палаці Спорту.

Це буде 100 процентів. Ми точно зіграємо весь наш останній альбом "Піраміда". Трохи змінимо класичну програму і додамо декілька пісень в незвичному виконанні.

Це тоді, коли тобі є куди повертатись, коли ти біжиш додому, а не два кроки вперед, один назад (сміється). Щастя складається з дрібниць, а потім вони формують один пазл.

Мною керує музика і кожен місяць Їх дуже багато і вони постійно змінюються.

Треба зайти в мій плейлист і глянути (переглядає підбірку пісень в телефоні). це нова композиція. Зараз одна з тих, що постійно слухаю

Київ, Любар і Лондон. А можна три?

0
Санитайзеры. Антисептики. Москва. Доставка.