Комік радить прочитати ці творіння кожному! Так, щоб підготуватися до холодного та затишного сезону, Євген склав список зі своїх ТОП-5 книг на осінь.

Євген Янович рекомендує: ТОП-5 книг для осені

Джек Лондон – це автор, Мартін Іден - це персонаж. Значить, перше. Я взагалі обожнюю все, що пише цей американець, але якщо виділяти якусь одну книжку, то саме цю. Хоча, багато хто вбачає в Ідені прототип реального Джека Лондона. Хороша і насправді не банальна любовна лінія. Смачний текст і опис переживань, так вміє лише Лондон. Насправді, спостерігати за зміною Ідена, його поглядами на життя, глибиною мислення навіть трішки страшно. І, головне, розвиток персонажа. Цей роман вартий уваги кожного романтика.

Тому йде бонусом. Давайте розуміти, що "Колгосп Тварин" — це маленьке оповідання, що читається за дві години. "Колгосп Тварин" — це така майже вже сторічна метафора на всі політичні процеси всіх країн світу. Але наполегливо рекомендую читати спочатку саме його, а вже потім 1984. І не раз. На жаль, у нашій політиці ми також це спостерігали вже. А після одразу ж беріться за мій улюблений жанр антиутопії.

Я б навіть сказав хрестоматійна. 1984 — це саме класична антиутопія. 1984 — це фантазія автора, яка під час читання дуже легко може сприйнятися як реальність, чи хоча б альтернативний варіант розвитку нашого світу. Читаючи, ловив себе на думці, що наше суспільство ходить десь зовсім поруч із історією описаною Оруелом.

"А що, якби було можливим штучне покращення інтелекту?" —Кіз задає таку умову та ідеально її розвиває на прикладі розумово неповноправного чоловіка, що погодився на експеримент з "апгрейду" свого мозку. "А що, якби" — умова, яку часто автор задає в книжці і потім навколо ось цього "якби" будує цілу історію. Ну, і обіцяю, що ревітиме навіть найчерствіший цинік цього світу. Книжка створена у виді щоденника, написаного самим пацієнтом, що тільки додає цікавості.

Підвали НКВС. 30-ті роки 20 століття. Багряний сам побував у цих підвалах, тому прізвища працівників в‘язниць зберіг, аби "країна знала своїх героїв". Це може здаватись повним гротеском, але відбувалося насправді. Та ще раз показують, скільки злочинів було скоєно над нами в часи СРСР. Описані події викликають жах, відразу і нерозуміння. Наполегливо раджу, адже це наша історія. Роман читається важко, може викликати рвотний рефлекс, але вам все одно хотітиметься дочитати.

Він зробив моє дитинство світлішим. Нестайко — геній дитячих усмішок. Саме такою має бути дитяча література. Тому нехай п’ята книжка мого ТОПу буде не тільки для вас, а й для ваших дітей чи племінників, або ж підростаючих сестер/братів. Легкою, кумедною, про дружбу і метро під свинарником.

Також вам буде цікаво дізнатися: експерт СТБ назвала 5 корисних книг з психології.

0
Санитайзеры. Антисептики. Москва. Доставка.