Деталі заходу читайте далі у нашому матеріалі. 03 жовтня у приміщенні культурного центру Арт Братислава відбулася перша "Зустріч сильних жінок".

Громадська організація "Публічний контроль" закликає не мовчати і об’єднуватись, адже лише разом можна подолати бездіяльність виконавчих органів та байдужість суспільства до проблеми насилля в Україні, котре зараз набирає величезних масштабів.

"Зустріч сильних жінок": У Києві відкрили курси самозахисту для жінок, постраждалих від домашнього насилля"Зустріч сильних жінок": У Києві відкрили курси самозахисту для жінок, постраждалих від домашнього насилля

Яка знає, що для неї краще. Сильна жінка — це щаслива жінка, яка в гармонії з собою і зовнішнім світом. Вона ніколи не буде змінюватись заради когось і зраджувати своїм принципам.

Вона може морально постояти за себе і таку жінку будуть поважати. Сильна жінка — цілісна жінка. Треба почати з любові до себе. Вона знає, чого хоче від цього світу, вона впевнена, усвідомлена, позитивна, відкрита і готова любити. І саме про це розповідали спікери на ЗУСТРІЧІ СИЛЬНИХ ЖІНОК.

0